Led Boyama
Şerit Led
Bina ışık Süsleme
Copyright 2003 Bilge Dizayn Group Tüm Hakları Saklıdır
Firmamız 1998 yılında elektrik elektronik sektöründe hizmete başlamıştır. Kuruluşundan itibaren sürekli yenilikleri ve kaliteyi takip etmektedir. Biz bilge dİzayn olarak her zaman müşteri memmuniyetinin bize katacağı gücü ve itibarı bilmekteyiz ve bunun için elimizden gelenin daha fazlasını yaparak müşterimizi memmun etmekte kararlıyız. ve daima müşteri memmunniyeti için çalışacağız. Müşterilerimizden aldığımız güçle tecrübeli ve deneyimli ekbimizle yolumuza devam edeceyiz.

Her zaman kaliteden yana olup ürünlerimizi üretim aşamasında kontrol altında tutmaktayız. Ve kaliteyi arayanların tek adresi olmaktan mutluluk duymaktayız..

Biz bu işin alt yapısını sektör olarak çok iyi bilmekteyiz. Ve uygulama alanındaki oluşabilecek yangın elektrik çarpması gibi bir çok konuda yüksek tedbirler almaktayız. Bilge dizayn faliyet alanında her geçen gün kendini yenilemekte ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir. Ve yeniliklerin öncüsü olmaya devam edeceyiz?.

Yerleşim alanları eğlence ve alış veriş merkezleri parklar cadde ve bulvarlar, ışık süslemesiyle göz alıcı bi güzelliklere sahip olmaktadır.bilge dizayn olarak tecrübemizi ortaya koyrak güzelliklere güzellik katmaktayız.

Her geçen gün gelişmekte olan bu sektörde yenilikleri ve teknolojiyi takip eden bilge dizayn sizlere yenilikleri ve kaliteyi sunmaktan mutluluk duymaktadır . Bilge dizayn organizasyon ve reklam firmalarına malzeme temin etmekte ve projelerde danışmanlık sağlamaktadır.